Приховування проблеми пропонує спосіб тимчасово приховати проблему, яка можна вирішити пізніше. Це корисно для очищення списку проблем для того, щоб надавати найвищий пріоритет найбільш актуальним питанням. Наприклад, іноді у вихідні, може виникнути проблема, яка не на стільки термінова, щоб негайно її вирішити, тому її можна "відкласти" до ранку понеділка.
Приховування проблеми дозволяє приховати окрему проблему, на відміну від приховування через обслуговування хоста, коли всі проблеми хоста, який обслуговується, приховані.
Операції для тригерних дій також буде призупинено для пригнічених проблем так, як це робиться за допомогою обслуговування хоста.
Проблему можна сховати за допомогою вікна оновлення проблеми, де приховування є одним із параметрів оновлення проблеми разом із коментування, зміна серйозності, підтвердження тощо.
Проблема також може бути знову зроблена видимою в тому самому вікні оновлення проблеми.
Після приховування проблема позначається блиманням значка приховування в стовпці Інформація, перш ніж його приховати.
Значок придушення блимає, поки завдання придушення знаходиться в списку очікування. Після того, як диспетчер завдань вирішить проблему, значок перестане блимати. Якщо піктограма придушення продовжує блимати протягом тривалого часу, це може вказувати на проблему з сервером, наприклад, якщо сервер не працює і диспетчер завдань не може завершити завдання. Така ж логіка застосовується і до зняття приховування. Протягом короткого періоду після того, як завдання було надіслано, але сервер не встиг його виконати, піктограма зняття приховування блимає.
Прихована проблема може бути як прихованою, так і відображеною, залежно від налаштувань фільтра проблеми/віджета.
При відображенні у списку проблем прихована проблема позначається піктограмою придушення та деталі придушення показуються при наведенні миші:
Деталі придушення також відображаються у спливаючому вікні, якщо навести курсор миші на придушення у стовпці Дії.